Yetim Kampanyası

Minik kalpler

2 yetimin 1 yıllık tüm masraflarını birlikte karşılıyoruz. Sen de kampanyamıza destek olur musun?
Dünyada 153 milyondan fazla yetim çocuk bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Onlar için bir şeyler yapmanın şimdi tam zamanı.

Hz. Ebu Hüreyre’den (r.a.) bildirildiğine göre Resulullah Efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuşlardı: “Kendi yetimini veya başkasına ait bir yetimi gözetip kollayan kimseyle ben, cennette şöyle yanyana bulunacağız.” Hadisi bize aktaran Malik bin Enes Efendimiz’in (s.a.v.) yaptığı gibi işaret parmağıyla orta parmağını gösterdi. (Müslim, Zühd 42)

Peygamber Efendimiz’in bu hadis-i şeriflerinden yola çıkarak bizlere emanet olan yetimler için bir nebze olsun katkı sağlayacak bu kampanyayı başlatmak istedim. Değerli dostlarım ve arkadaşlarım sizlerin de bu kampanyaya destek olmanızı ve buna benzer kampanyalar oluşturmanızı temenni ederim. İnşaallah en kısa zamanda yetim yavrucakların yüzlerinin tebessüm etmesine vesile oluruz.

Selman ATEŞ

Projemizi paylaşarak daha çok insana ulaşmamıza yardımcı ol!
Katkıda Bulunanlar

Selman A

April 10, 2023

Amount Donated
₺4.274,00

Serkan

April 25, 2022

Amount Donated
$344.39

Rukiye Büyükalp

April 24, 2022

Amount Donated
₺6.076,72

Anonymous

April 12, 2022

Amount Donated
$303.91

We believe in your voice and in the power of community!

Wouldn’t you want to help children in need? Starting a fundraiser is the easiest way to do so! You can reach your goals either as a group or individually. Be sure that children are our priority and we’ll make sure that the children most in need will receive your help. Whether you’re celebrating a special occasion, e.g. birth of your child, weddings, graduations or even a first day in a job/school, in memoriam for a loved one or just because, you can start your campaign today!

START YOUR CAMPAIGN

    How We Work In 4 Steps?