İKRAM PAKETLERİNİZ
İFTAR OLSUN

Ramazan İkram Paketleriniz İhtiyaç Sahiplerine İftar Olsun

”Ramazan İkram Paketi” kampanyamız ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan-ı Şerif gelmeden ihtiyaç sahiplerine gıda kolilerimizi ulaştırmayı hedeflemekteyiz.
Afrika ve Pakistandaki ihtiyaç sahiplerine ve ülkemizdeki depremzede ailelere Ramazan-ı Şerifi rahat geçirebilmeleri için iftar hazırlayabilecekleri kumanyalar hazırlıyoruz. Sizler de bir aileye ikram yaparak destek olabilirsiniz.

Zekat ve fidyelerinizi yerine ulaştıracağımız bu yardım kampanyasına Ramazan-ı Şerif boyunca da bağışta bulunabilirsiniz.

Bağışınızın Önemi

  • Toplulukları Güçlendirin: Bağışınız doğrudan ihtiyaç sahibi ailelere destek olur, onların Ramazan’ı haysiyet ve neşe ile karşılamalarını sağlar.
  • Umut Yayın: Birlikte, şefkati eyleme dönüştürebilir, birçok insanın hayatında somut bir fark yaratabiliriz.
  • Bağlantılar Kurun: Katkınız, ortak insani çabalar aracılığıyla mesafeleri aşan küresel bir dayanışma hissi oluşturur.

Geçmiş Yardım Kampanyalarımızdan Bazı Görseller

SSS

Bize Soru
Sorun

Web sayfamız üzerinden kolayca bağış formunu doldurup bağış yapabilirsiniz.

IFCED olarak, yıllar boyunca sürdürdüğümüz geleneği devam ettirerek, siz değerli bağışçılarımıza yaptığınız bağışların nasıl kullanıldığını en şeffaf ve anlaşılır bir şekilde göstermeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda, bağışlarınızın etkisini ve ulaştığı yerleri, sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz aracılığıyla düzenli olarak paylaşarak, tüm süreçlerimizin herkese açık ve şeffaf bir şekilde görünür olmasını sağlamak bizim için büyük bir önem taşımaktadır.